Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Chladenie/Vykurovanie pre predajne a kancelárie

A Ak chcete, aby sa Vaši zamestnanci a zakazníci cítili prijemne a komfortne, je klimatizácia a vzduchotechnika ideálny spôsob ako zvýšiť komfort zamestnancov a urobiť dojem na zákazníkov. Nie je nič horšie ako vstúpiť do horúcej a prepotenej kancelárie alebo predajne! Pri inštalácii klimatizácie a vzduchotechniky je potrebné vziať do úvahy niekoľko faktorov. Je nevyhnutné navrhnúť riešenie, ktoré zabezpečí rovnomerné prúdenie vzduchu v každej miestnosti. Menej skúsení inštalatéri často úplne nezohľadňujú tvar a usporiadanie kancelárie, ktorú máme chladiť, čo vedie k tomu, že niektoré časti pracovného priestoru prijímajú oveľa ťažšie prúdenie vzduchu ako iné. Nie je nezvyčajné zistiť, že polovica kancelárie je príliš chladná, zatiaľ čo druhá polovica je príliš horúca pri zle navrhnutom systéme, čo môže spôsobiť veľa „nezhôd v miestnosti“. Naši odborní zamestnanci vedia, že všetky priestory sa líšia. Vždy sa postaráme o to, aby sme systém navrhli a nainštalovali tak, aby vyhovoval Vašim presným požiadavkám a zaručil, že sa všetci zamestnanci a zákazníci budú cítiť komfortne.

 

“Poskytujeme bezplatnú obhliadku pri plánovaní riešenia pre Vás, bez ohľadu na veľkosť Vašej prevádzky. Všetky obhliadky vykonávajú naši zaškolení zamestnanci, ktorí zvládajú aj tie najnáročnejšie inštalácie predajných a kancelárskych priestorov.”
– ECOKLIMA s.r.o.

Cenová ponuka a obhliadka zdarma