Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Digestory/Klimatizácie/Vzduchotechnika pre reštaurácie a hotely

SSpoločnosť ECOKLIMA vie, že zákazníci sa radi vracajú po príjemnom kulinárskom zážitku. Pomocou našich odborných znalostí zabezpečíme, aby boli Vaši zákazníci vždy v príjemnom prostredí. Zákazníci sedia v priestoroch Vašej reštaurácie takmer celú dobu pobytu. Takže poslednú vec, ktorú nechcete, sú zákazníci, ktorí sa sťažujú na studený prievan a nepríjemný zápach z kuchyne.
Udržiavanie pohodlia a spokojnosti Vašich zákazníkov je prvoradým záujmom všetkých gastro prevádzok. Digestory, klimatizácie a vzduchotechnika je toho veľkou súčasťou. Pri odporúčaní digestorov, klimatizácií a vzduchotechniky pre reštaurácie je dôležité vziať do úvahy rôzne aspekty ako veľkosť a tvar miestností , počet a usporiadanie sedadiel,  vybavenie kuchyne a iné.

 

“Poskytujeme bezplatnú obhliadku pri plánovaní riešenia pre Vás, bez ohľadu na veľkosť Vašej prevádzky. Všetky obhliadky vykonávajú naši zaškolení zamestnanci, ktorí zvládajú aj tie najnáročnejšie inštalácie v reštauráciach a hoteloch.”
– ECOKLIMA s.r.o.

Ideálne systémy

Nástenné klimatizácie sa využívajú bežne v reštauráciách a hoteloch po celom svete. Spravidla sú najefektívnejšou alternatívou a ľahko sa inštalujú, bez potreby ďalších úprav interiéru. Aj keď sú nástenné jednotky väčšinou najdostupnejšou možnosťou, je stále dôležité ich správne umiestnenie pre dosiahnutie maximálneho pohodlia a efektu.

Mali by byť umiestnené čo najoptimálnejšie na stenu, aby bolo zabezpečené, že prúdenie vzduchu pokryje celú miestnosť. Pre väčšie reštaurácie a hotelové izby je efektívnejšie umiestniť do miestnosti viac jednotiek s nižším výkonom, ako mať menší počet výkonnejších jednotiek. Zaistí sa tak rovnomerné prúdenie vzduchu a eliminuje sa pravdepodobnosť vzniku “hluchých” miest v priestore.

„Kazetové“ jednotky pripevnené na strop sú vynikajúcim riešením pre reštaurácie. Sú o niečo nákladnejšie ako nástenné jednotky, sú však takmer úplne ukryté v zavesenom strope, a preto sú diskrétnejšie a estetickejšie v prostredí reštaurácie. Viditeľný je iba takmer zarovnaný panel prístrojovej dosky. Výhodou je tiež rovnomerné prúdenie vzduchu v štyroch smeroch, ktoré zaisťuje pohodlné chladenie pre všetkých vašich hostí. Kazetové klimatizácie sú navrhnuté tak, aby boli skryté vo falošnom strope.

Kanálové klimatizačné systémy sú ideálne pre reštaurácie, kaviarne a hotely, ktoré hľadajú „neviditeľnú“ klimatizáciu. Spravidla sú drahšou možnosťou, sú však z estetického hľadiska najvkusnejšie, pretože potrubné a vnútorné jednotky sú skryté úplne v zavesenom strope a viditeľné sú iba malé mriežky. Inštalácia tohto systému sa najlepšie uskutoční v rámci stavebného projektu pred otvorením novej prevádzky. Môžu byť však dodatočne namontované s malou investíciou aj tam, kde je už na mieste zavesený strop a nevyžaduje sa rozsiahla stavebná úprava.

Cenová ponuka a obhliadka zdarma