Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Klimatizácie/Rekuperácie pre domy a byty

VVývoj klimatizačných jednotiek a rekuperácií zaznamenal v posledných rokoch veľký rozmach. Výrobcovia neustále prichádzajú na trh s novými funkciami, úspornejšími technológiami a v neposlednom rade aj výhodnejšou cenou, ktorá umožnila dostupnosť modernej klimatizácie a rekuperácie pre všetkých zákazníkov.

Moderná klimatizačná jednotka a rekuperácia predstavujú už neoddeliteľnú súčasť dnešného interiéru. Preto si určite kladiete otázky, ktoré Vám zodpovieme. Radi Vám poradíme, ktorá klimatizácia a rekuperácia je pre Vás tá najvhodnejšia.

1. Aké sú novodobé klimatizácie a rekuperácie, ktoré udávajú trend ?
2. Aké funkcie by mali obsahovať ?

3. Aké iné možnosti a benefity nám ponúkajú ?

Klimatizácie s reguláciou výkonu kompresora

Za prelomové možno považovať jednotky – Invertery, pri ktorých je kompresor napájaný jednosmerným napätím. Spolu s použitím elektronického expanzného ventilu a ekologického chladiva R32, ktoré spĺňa najnovšie štandardy zabezpečuje maximálnu účinnosť zariadení, a to pri zachovaní nízkych prevádzkových nákladov.

Výhody, ktoré ponúka svojim spotrebiteľom je výrazná úspora energie a minimalizovanie energetických strát a to až o 30 % ako pri tradičnom systéme fix-speed. Navyše, zákazníci ocenia aj citeľne rýchlejšie dosahovanie požadovanej teploty.

Režim vykurovania

Systém inverter prináša možnosť vykurovania, kde umožní klimatizácii efektívnejšie fungovať aj ako zariadenie pre ohrev miestnosti. Prekážkou pritom nie sú ani nízke teploty vonkajšieho prostredia. Výhodou tohto riešenie je veľká energetická efektivita, vďaka ktorej zariadenie dokáže nahradiť elektrické ohrievače v interiéry a pritom znížiť náklady na vykurovanie.

Komfort vďaka tichej prevádzke

Zabudnite na nepríjemne hlučné klimatizácie, ktoré by ste najradšej vypli . Moderná jednotka s funkciou Inverter prispôsobuje výkon kompresora a otáčky ventilátorov hneď po dosiahnutí nastavenej teploty. Výkon aj otáčky sú tak znížené, čím sa zabezpečí tichá prevádzka.

Inteligentné snímače pre maximálne využitie energie a komfort

Moderné klimatizačné jednotky sú vybavené najmodernejšími senzormi pre spoluprácu s prostredím kde ich používame, vďaka čomu užívateľ získava maximálny komfort. Ide o inteligentné snímače intenzity slnečného žiarenia, pohybu osôb (ich prítomnosti a neprítomnosti) a úrovne aktivity v danej miestnosti ako aj senzory prúdenia vzduchu s funkciou detekcie osôb, ktoré zamedzujú efektu neželaného prievanu.

“Poskytujeme bezplatnú obhliadku pri plánovaní riešenia pre Vás, bez ohľadu na veľkosť Vašeho domu alebo bytu. Všetky obhliadky vykonávajú naši zaškolení zamestnanci, ktorí zvládajú aj tie najnáročnejšie inštalácie”
– ECOKLIMA s.r.o.

Cenová ponuka a obhliadka zdarma